"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."

Henry Ford

Oferta: księgowość Wawer, Warszawa, Izabelin 2017-06-25T13:14:55+00:00

Oferta

Ofertę naszego biura rachunkowego kierujemy głównie do średnich i małych firm.księgowość wawer

Obsługujemy spółki prawa handlowego (w tym spółki z o.o.,  spółki akcyjne i komandytowe). Współpracujemy również z osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą jak i spółkami osobowymi (cywilnymi, jawnymi czy partnerskimi).

Jesteśmy rodzinnym biurem rachunkowym, działającym na lokalnym rynku. Będąc bardziej manufakturą księgową niż fabryką rachunkową elastycznie dostosowujemy się do potrzeb Klientów, podchodząc indywidualnie do każdego z nich.

Oferta księgowość Wawer. Oferta księgowość Warszawa. Oferta księgowość Izabelin.

W biznesie stawiamy na partnerstwo. Od początku naszej działalności w centrum uwagi jest Klient. Sugerujemy najlepsze rozwiązania pokazując możliwe opcje. Wspieramy a nie wyręczamy. Doradzamy a nie narzucamy. Jesteśmy stanowczy jeśli wymaga tego interes Klienta.
Wdrożone procedury operacyjne, nie ograniczają naszej elastyczności. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość za rozsądną cenę.

Ponieważ relacja zakłada, że inwestują w nią dwie strony, jej wartość rośnie dwukrotnie szybciej niż wartość pojedynczej inwestycji.

księgowość wawer

W ramach świadczonych przez nasze biuro rachunkowe usług księgowych oraz kadrowo – płacowych koncentrujemy się na:

Szczegółowy zakres usług księgowych przedstawimy na spotkaniu z Państwem.
Wypełnij poniższy formularz, żeby otrzymać od nas szczegółowe informacje dotyczące oferty.

A jeśli zostaniesz naszym Klientem dzięki kontaktowi poprzez formularz kontaktowy na stronie
otrzymasz od nas Prezent na Start.

Linki przydatne Przedsiębiorcy